Hakkımda

Merhaba!

Kişisel portfolyo sitemi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim.

I am Pecado!

Ben Mert Alpaslan. 1997 yılında kazandığım Kocaeli Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünü bitirdim. Bu süre zarfında web sitesi tasarım ve uygulamaları konusunda bilgi sahibi olmaya başladım. Merakla başlayan bu tutkum ile ilk olarak "Elektrik Mühendisliği Öğrencilerine Özel Sayfa" başlığı altında web sitesini kurup yönettim. Elektrik Mühendisleri Odası'nın yayınladığı dergide de sitem tanıtılmıştır.

Üniversiteden sonrada varolan merakım gittikçe artmaya ve çalıştığım firmaların websitelerini yaparak kendimi geliştirmeye devam ettim. Daha sonraları da farklı firmalara yaptığım web siteleri ile çalışmalarıma devam ettim. Elimden geldiğince yeni web teknolojileri takip etmeye ve bunları kendi uygulamalarımda kullanmaya özen göstermeye çalışıyorum.

2012 yılında grafik konusunda kendimi yetersiz gördüğümden dolayı BilgeAdam'dan Grafik eğitimi de alarak kendimi bir üst seviyeye çıkarmayı başardığımı düşünüyorum.

Bu site sadece zevk aldığım bu işle ilgilidir. Profesyonel iş özgeçmişim değildir.

Freelance

Ama bu sektörde de freelance olarak çalışarak hem yaptığım işten zevk alıyorum. Kurumsal kimlik, logo tasarımı, web sitesi tasarım ve uygulama, wordpress tabanlı web siteler konusunda bilgi sahibiyim.

Yaptığım işler hakkında daha detaylı fikir sahibi olabilmek için çalışmalarımın olduğu sayfamdaki bitmiş olan projelere göz atabilirsiniz. Projenizde benimle çalışmak istiyorsanız, iletişim formunu kullanarak bana ulaşabilirsiniz.